info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Promo Pharma Lichensed Sciroppo Bimbi

Çmimi:1,350.00 L

Shurup që zbut kollën dhe mbron rrugët e frymëmarrjes nga agjentët e jashtëm dëmtues
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: PP06
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

200 ml

Suitable For

Shurup i formuluar për t’u përdorur në rastet e kollës së thatë dhe kollës me sekrecione.
Përdoret tek fëmijët mbi 2 vjeç.

Në sajë të pranisë së polisaharideve të likeneve, me efekt barrierë, pakëson kollën dhe zbut rrugët e frymëmarrjes.
Ekstraktet e mëllagës së bardhë mbajnë të hidratuar mukozën dhe nxisin eleminimin e sekrecioneve.
Shurupi vepron si një barrierë: ngjitet në mukozë dhe pengon ngjitjen në të të agjentëve të jashtëm dëmtues.

Pa gluten.
Përpara përdorimit lexoni me kujdes fletë-udhëzuesin ose ndiqni këshillën dhe rekomandimin e mjekut tuaj.

Tunde shishen përpara çdo përdorimi.
Përdorni masën dozuese që gjendet në paketim, për një dozim sa më korrekt të shurupit.
Rekomandohen dozat e mëposhtme:
-fëmijët nga 2-6 vjeç: duhet të konsumojnë 2.5 ml çdo 8 orë, larg vakteve ushqimore;
-fëmijët mbi 6 vjeç: duhet të konsumojnë 5 ml çdo 8 orë, larg vakteve ushqimore.

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Lichensed® [Cetraria islandica, Uncaria tomentosa, Propolis, Drosera rotundifolia], Althaea officinalis. Excipients: fructose, water, flavoring, sodium lactate, potassium sorbate, citric acid.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.