info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Promo Pharma Dimagra Cioccolato Protein 40%

Çmimi:350.00 L

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinike 40%

45 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Suitable For

Masa

45 g

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinash, e pasuruar me aminoacide dhe kreatinë.

Ideale për konsum pas stërvitjes, për personat që merren me aktivitet fizik, ose nga personat që duan të ruajnë peshën.

Protein powder (whey protein, soy protein isolate); humectant: sorbitol syrup; protein crisp (soy protein, corn starch, salt); sweetener: maltitol; honey; glucose syrup; rice flour; coconut oil; cocoa butter; sunflower oil; creatine (2.2%); EAA (blend of essential amino acids) (2.2%); low-fat cocoa powder; flavorings; emulsifier: sunflower lecithin; salt; sweetener: sucralose. Contains sweetener. It may contain traces of: nuts.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.