info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Promo Pharma Dimagra Cioccolato Protein 33%

Çmimi:350.00 L

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinike 33%

50 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Suitable For

Masa

50 g

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinash.E shijshme dhe krokante.

Ideale për të marrë sasinë e nevojshme të proteinave pas aktivitetit fizik ose si një snack ngopës në çdo kohë të ditës.

Ideale për t’ju shoqëruar në udhëtimin tuaj për humbje peshe.

Pa gluten. Pa vaj palme. Pa OMGJ.

Protein mix (whey protein, soy protein); chicory root fiber; bulking agent: polydextrose; sweetener: maltitol; humectant: sorbitol syrup; cocoa butter; coconut oil; sunflower oil; cocoa powder; flavorings; emulsifiers: soy lecithin, sunflower lecithin; tapioca starch; salt; sweetener: sucralose.

It may contain traces of: nuts, sesame, egg, peanuts.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.