info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

PregnanSee Midstream Pregnancy Test

Çmimi:350.00 L

Test shtatzënie stilolaps

Stock: Ka stok

SKU: 4497793
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Suitable For

PregnanSee është një test shtatzënie shumë i thjeshtë në përdorim dhe tepër i saktë (99%).
PregnanSee detekton hormonin hCG (human chorionic gonadotropin) në urinë.
HCG është “hormoni i shtatzënisë”. Niveli i tij rritet sidomos në stadet fillestare të shtatzënisë.

Testi mund të përdoret në çdo moment të ditës, por preferohet të bëhet në mëngjes pasi urina e parë është më e përqëndruar.

Lexoni me kujdes udhëzimet e përdorimit.
1)Testi mund të kalohet direkt në rrjedhën e urinës – Në këtë rast drejtojeni pjesën si furçë të testit në rrjedhën e urinës për 10 sekonda.
2)Prisni 3 minuta – Nevojiten vetëm pak minuta që të mund të lexoni rezultatin e testit.
3) Nëse shfaqen dy vija, nënkupton një rezultat pozitiv, pra jeni shtatzënë.
Nëse shfaqet një vijë, rezultati është negativ, pra nuk jeni shtatzënë.
Nëse nuk shfaqet asnjë vijë testi është i pavlefshëm dhe duhet ta ribëni.