info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Power of Nature Mourinol 600 mg

Çmimi:2,000.00 L 1,800.00 L -10%

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit
60 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: POWER40
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

60 kapsula

Suitable For

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit. Përmban sasi të konsiderueshme të vitaminës A dhe të vitaminës D3.

Vitamina A:
-ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar;
-merr pjesë në proçesin e metabolizimit të hekurit;
-përmirëson shikimin;
-merr pjesë në proçesin e ndarjes qelizore.

Vitamina D3:
-ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar të të rriturve dhe të fëmijëve;
-përmirëson përthithjen dhe përdorimin e kalçiumit dhe të fosforit;
-është e rëndësishme për rritjen dhe zhvillimin normal të fëmijëve;
-është një vitaminë e rëndësishme për kockat.

Suplementi përmban sasi të larta të acideve yndyrore omega-3 (EPA/DHA).

Nuk përmban:
-gluten;
-laktozë;
-sheqer;
-konservues;
-ngjyrues artificialë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore normale.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nësë ushqeni me gji, nëse jeni shtatzënë apo keni një sëmundje të caktuar.
Ky produkt nuk ka për qëllim të parandalojë, trajtojë apo kurojë sëmundje.
Të ruhet në një vend të freskët, të thatë dhe i mbrojtur nga drita.

Rekomandohet të pini 1-2 kapsula në ditë pas ushqimit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Active ingredients:
600mg of pure fetal oil per capsule

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.