info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Polysianes Sublimating After-sun cream

Çmimi:3,000.00 L 2,100.00 L -30%

Krem trupi hidratues dhe rigjenerues per aplikim pas ekspozimit në diell
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Përkjudesje pas diellit për trupin formuluar me Monoï.

Ky krem ​​me veprim antioksidues stimulon shqisat.

Sublimon dhe zgjat nxirjen e lëkurës.

 

Ushqen, riparon dhe mbron lëkurën nga plakja, falë veprimit antioksidues.

Teksturë jo e yndyrshme, lë një ndriçim dhe shkëlqim në lëkurë pas aplikimit.

 

Monoï është një përbërës natyral që gjendet në përbërjen e të gjitha produkteve Polysianes.

Përftohet nga zhytja e luleve Tiare në vajin e rafinuar të arrës së kokosit. Ka acide yndyrore në përqendrime jashtëzakonisht të larta, të cilat sigurojnë ushqim dhe hidratim të lëkurës, duke e mbrojtur atë nga thatësia gjatë ekspozimit në diell.

 

E preferuar për ditët e verës dhe të plazhit!

96% përbërës me origjinë natyrore.

Paketimi përdor 77% më pak plastikë!

Aplikoni kremin pas ekspozimit në diell, në lëkurë të thatë.

Pëe fytyrën & trupin.

WATER (AQUA) *; GLYCERIN *; SQUALANE *; COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL) *; CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE *; DICAPRYLYL CARBONATE *; SILICA *; POLYACRYLATE-13; CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL *; GARDENIA TAITENSIS FLOWER *; BENZOIC ACID; CAPRYLYL GLYCOL; FRAGRANCE (PARFUM); GLYCERYL STEARATE *; GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL) *; IRON OXIDES (CI 77491) *; MICA*; PEG-100 STEARATE; POLYISOBUTENE; POLYSORBATE 20; SODIUM HYDROXIDE *; SORBITAN ISOSTEARATE *; TITANIUM DIOXIDE (CI 77891) *; TOCOPHEROL *; TOCOPHERYL ACETATE
*: ingredient of natural origin *** Monoï de Tahiti DO: 1%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.