info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Polysianes Fluide embelliseur de teint SPF 30

Çmimi:2,500.00 L 1,750.00 L -30%

Fluid me ngjyrë, me efekt të lartë mbrojtës ndaj diellit & anti-age
40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Masa

40 ml

Spf

Produkt ideal hidratues me pigment natyral, me një efekt të menjëhershëm mbrojtës.
Mbrojtës i lartë ndaj diellit SPF 30 me një teksturë të lehtë, jo të yndyrshme dhe me ngjyrë delikate. Formula e tij hidratuese dhe anti-moshë, përhapet lehtësisht dhe nuk ngjit.
Përdoret në fytyrë dhe qafë, përpara se të ekspozoheni në diell, ku përvecse mbron dhe hidraton lëkurën, gjithashtu forcon dhe unifikon ngjyrën, pavarësisht nga toni i lëkurës.
Monoï sjell vetitë e tij hidratuese, ushqyese dhe riparuese. Lëkura është e mbështjellë me një aromë karakteristike ekzotike.

Monoï është një përbërës natyral që gjendet në përbërjen e të gjitha produkteve Polysianes. Përftohet nga zhytja e luleve Tiare në vajin e rafinuar të arrës së kokosit. Ka acide yndyrore në përqendrime jashtëzakonisht të larta, të cilat sigurojnë ushqim dhe hidratim të lëkurës, duke e mbrojtur atë nga thatësia gjatë ekspozimit në diell.
Morinda është një bimë e pasur me lëndë ushqyese të shëndetshme siç është: vitamina A, e cila ndërton kolagjenin e lëkurës; vitamina C që pakëson ndjeshëm rrudhat e imëta dhe ka gjithashtu veti terapeutike dhe anti-inflamatore; vitamina E ka veti zbutëse për lëkurën e thatë dhe ruan gjatë hidratimin e saj.

Aplikoni sasinë e duhur në fytyrë dhe qafë para ekspozimit në diell.

Përsëriteni aplikimin shpesh për të ruajtur mbrojtjen.

Water ( aqua ), octocrylene, cyclopentasiloxane , dicaprylyl ether , glycerin , bis-Ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, butyl methoxydibenzoylmethane , cetearyl isononanoate , diisopropyl adipate, potassium cetyl phosphate , titanium dioxide ( ci 77891 ), cyclohexasiloxane, Methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol [nano], stearyl alcohol , octyldodecanol , VP / eicosene copolymer, alumina, benzoic acid , salicylate benzyl , caprylyl glycol, cinnamyl alcohol, citronellol , cocos nucifera (coconut) oil (cocos nucifera oil), decyl glucoside , dimethicone , fragrance ( perfume ), gardenia tahitensis flower, glyceryl behenate, glyceryl dibehenate, hexyl cinnamal , hydroxycitronellal, iron oxides ( ci 77492 ), iron oxides ( ci 77491 ), limonene , linalool ,propylene glycol , silica , sodium myristoyl glutamate, talc , titanium dioxide [nano], tocopherol , tocopheryl acetate , tribehenin, xanthan gum.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.