info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

PLAYBOY g-VIBRATIONS CONDOMS

Çmimi:300.00 L

Kondom me sipërfaqe të vijëzuar pë më shumë ndjesi dhe stimulim

Stock: S’ka stok

SKU: PB019
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

3 copë

Material

Specific For

Suitable For

Nëse dëshironi të provoni një lloj kondomi të ndryshëm, për të shijuar kohën tuaj në dhomën e gjumit, kërkoni G-Vibrations Playboy.
I përkryer për ata që kërkojnë një kondom të rregullt, pasi këta kondomë Playboy kanë një gjerësi prej 53 mm.
Kondomët G-Vibrations janë të përbërë nga gomë premium dhe janë të butë.
Pa aroma, me ngjyrë natyrale.
Të certifikuar Vegan.

Gjatësia e kondomit është e vijëzuar, perfekte për të ofruar ndjesi dhe stimulim intensiv.
Playboy G-Vibrations lubrifikohen me një lubrifikues silikoni.
Mund të shtohet lubrifikues shtesë, i cili mund të ndihmojë në parandalimin e çdo acarimi ose fërkimi.

Çdo kondom është i testuar në mënyrë elektronike dhe përputhet me standardet e BE-së, MB-së dhe ndërkombëtare.
Kondomët Playboy testohen gjithashtu për Bio-Pajtueshmëri sipas ISO 10993.
Të testuar për rrjedhje nëpërmjet testimit “Electrolyte ëater Testing Equipment”.

Prezervativët janë një mënyrë për të parandaluar sëmundjet seksualisht të transmetueshme dhe shtatzënitë e padëshiruara, kur përdoren sipas udhëzimeve.

Çdo kondom është vetëm për një përdorim.
Hapni me kujdes ambalazhin pa e dëmtuar atë.
Para çdo kontakti seksual vendosni kondomin në kokën e penisit, në gjëndje ereksioni dhe çmbështilleni me kujdes deri në bazën e penisit.
Menjëherë pas ejakulacionit, hiqeni me kujdes kondomin.