info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Plasmon Pera e Cereali

Çmimi:560.00 L

Muhalebi me shije dardhe për foshnje mbi 4 muaj
Kuti x 250 g

Stock: Ka stok

SKU: PL130
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

250 g

Suitable For

Vakti ideal për foshnjet mbi 4 muajshe.
Tepër i shijshëm dhe me vlera të larta ushqimore.
I lehtë për t’u përgatitur.
Kremoz.
Me shije dardhe.

Nuk përmban:
– gluten;
– konservues;
– ngjyrues.

Përgatitet me ujë.
Për një vakt të plotë:
– Shtoni gradualisht 3-4 lugë me pluhur në 80/100 ml ujë të nxehtë.
– Përzjejeni deri në tretje të plotë dhe në formim të një mase kremoze.
– Raporti dhe numri i lugëve mund të modifikohen në varësi të oreksit që ka fëmija.

Për një vakt të ndërmjetëm:
– Shtoni gradualisht 2 lugë me pluhur në40/50 ml ujë të nxehtë.
– Përzjejeni deri në tretje të plotë dhe në formim të një mase kremoze.

latte scremato in polvere, farina di riso, pera, zucchero, maltodestrine, olio di palma sostenibile, proteine del latte, aroma naturale, calcio lattato, calcio fosfato, ferro saccarato, vitamina C, niacina, vitamina E, tiamina, riboflavina, vitamina A, vitamina B6, vitamina D

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.