info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Plasmon Lenticchie con Carote

Çmimi:350.00 L

Pure me thjerrëza dhe karrota për foshnje mbi 8 muaj
2 x 80 g

Stock: S’ka stok

SKU: PL132
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 x 80 g

Mosha

Suitable For

Pure me thjerrëza dhe karrota për foshnje mbi 8 muajsh.
Prodhuar me një proçes tradicional që garanton ruajtjen për një kohë të gjatë.
Pa ngjyrues dhe konservues.
Pa kripë të shtuar.

Pureja e homogjenizuar me thjerrëza dhe karrota është ideale për ta lënë fëmijën të shijojë bishtajore dhe të provojë një ushqim ndryshe.
Thjerrëzat e homogjenizuara Plasmon përfaqësojnë një burim alternativ proteinash ndaj mishit, peshkut dhe djathit, si pjesë e një diete të larmishme.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Ruhet në frigorifer deri në 24 orë pas hapjes.

Cooking water
Lentils (20%)
Carrots (8%)
Rice flour
Concentrated lemon juice
It may contain traces of gluten

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.