info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pingo Ultra Soft Pants Maxi 4

Çmimi:1,900.00 L 1,710.00 L -10%

Pelena ekologjike në formë mbathjesh për fëmijë me peshë nga 7-18 kg.
Paketim me 30 pelena.

Stock: Ka stok

SKU: PINGO008
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Pelenat Pingo në formë mbathjesh janë krijuar për t’i dhënë një ndjesi konforti fëmijëve të porsalindur.
Tepër absorbuese, puthiten plotësisht dhe nuk lejojnë rrjedhje.
Zgjedhja e përbërësve është bërë me kujdes, për të mos irrituar lëkurën delikate të fëmijëve.
Shtresa kryesore e pelenave është e përbërë nga celuloza e çertifikar nga FSC.
Largimi i dioksidit të karbonit që prodhohet gjatë prodhimit të pelenave bëhet mes proçedurave të çertifikuara, nga organizata që mbrojnë mjedisin, duke i bërë këto pelena miqësore me ambjentin.
Të pajisura me një tregues të nivelit të lagështisë, që tregon dhe kohën e duhur për të ndërruar fëmijët tuaj.
Të testuara dermatologjikisht.