info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Phyto Volume volumizing jelly hair mask

Çmimi:2,900.00 L 2,175.00 L -25%

Maskë xhel volumizuese për flokë të hollë
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY048
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Maskë flokësh me shpëlarje.

Phyto volume vesh gjatësitë e flokëve pa i rënduar ato dhe e bën më të lehtë shmpleksjen e tyre.

Përbërësit aktivë bimore, ndër të cilët edhe ekstrakti i bambusë lejojnë që flokët të rigjenerohen, duke forcuar fibrat e flokëve dhe elasticitetin e tyre.

Flokët zbuten dhe modelohen lehtë, janë më të shëndetshëm e me më shumë volum.

Produkt vegan.
Pa sulfate, pa paraben, pa silikon, pa gluten.

Vendosni një sasi të vogël produkti në gjatësinë dhe skajet e flokëve të lagura.
Lëreni të veprojë për 2 deri në 3 minuta, për t’i dhënë kohë të mjaftueshme për të rimbushur fijet e flokëve.
Shpleksni flokët dhe shpelajini me ujë të bollshëm.