info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Phyto PhytoPlage Après-Soleil Masque Réparateur

Çmimi:2,830.00 L 2,122.50 L -25%

Maskë hidratuese për flokët pas ekspozimit në diell.
125 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

125 ml

Specific For

Suitable For

,

Maskë e cila vepron në thellësi pas ekspozimit të flokëve në diell, për të riparuar dhe rigjeneruar dëmet që faktorët si: dielli, uji i kripur dhe klori kanë shkaktuar.
Ndihmon në rigjenerimin dhe forcimin e fribrave të dobësuara dhe të dëmtuara të flokëve.

E pasur me kerarice (përbërës aktiv me origjinë bimore që mbron fibrën e flokut) dhe gjalpë cupuacu, të kombinuara sëbashku në një teksturë kremoze hidratuese.
Flokët rifitojnë butësinë dhe shkëlqimin e tyre.

91% përbërës me origjinë natyrale, pa silikon, pa alkool, pa parabene, pa sulfate.

Aplikoni një sasi të vogël në flokë, pasi i keni larë me shampo.
Lereni të vëprojë për 2 deri në 5 minuta. Shpëlajeni me ujë te bollshëm.

CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. ISODECYL NEOPENTANOATE. PROPANEDIOL. CETEARYL ALCOHOL. AQUA / WATER / EAU. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. STEARYL ALCOHOL. ZEA MAYS (CORN) GERM OIL. RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL. HYDROLYZED PEA PROTEIN. THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER. ORYZA SATIVA (RICE) SEED PROTEIN. ORYZA SATIVA (RICE) EXTRACT. HYDROXYETHYLCELLULOSE. POLYQUATERNIUM-10. ZEA MAYS (CORN) OIL. GLYCERIN. PANTHENOL. CITRIC ACID. TOCOPHEROL. PHYTIC ACID. GLUCONOLACTONE. MALTODEXTRIN. SODIUM BENZOATE. PHENOXYETHANOL. POTASSIUM SORBATE. CI 75470 / CARMINE. CI 75130 / BETA-CAROTENE. PARFUM / FRAGRANCE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.