info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Phyto PhytoPhanere Shampooing Traitant Vitalité

Çmimi:1,560.00 L 1,248.00 L -20%

Shampo trajtuese dhe forcuese për të gjithë tipet e flokëve.
250 ml

Stock: S’ka stok

SKU: PHY067
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

250 ml

Specific For

Suitable For

Përkujdesje pastruese e përditshme, specifike për forcimin e flokëve.

Bazë delikate pastruese, e cila ruan balancat në skalpin e flokëve, duke u dhuruar flokëve fortësi, shkëlqim dhe volum.
Formuluar me një kombinim unik të vitaminave B5, B6, zinkut dhe ekstrakteve të Gingko Biloba dhe Cinchona.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e flokëve.

Aplikojeni në skalp të lagur. Masazhojeni në mënyrë delikate, lereni të veprojë për 2 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Aqua/Water*, Cocamidopropyl Betaine*, Sodium Lauroyl Sarcosinate*, Cocamidopropyl Hydroxysultaine*, Sodium Cocoamphopropionate*, Glycerin*, Lauryl Pyrrolidone, Sodium Chloride, Perfume/Fragrance, Polyquaternium-22, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate*, Cinchona Succirubra Bark Extract*, Coconut Acid*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride*, Citric Acid*, Pyridoxine HCL, Oryza Sativa (Rice) Extract*, Pentylene Glycol, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate*, Tetrasodium EDTA, Ginkgo Biloba Leaf Extract*, Copper Gluconate*, Sorbic Acid, Tocopherol*, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate*, Lecithin Ascorbyl Palmitate*.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.