info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Phyto Phytobaume Hydratation

Çmimi:2,260.00 L 1,582.00 L -30%

Balsam hidratues për flokë normalë në të thatë.
150 ml

Stock: S’ka stok

SKU: PHY097
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

,

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Balsam hidratues për flokë të thatë.
Hidraton, zbut, ushqen dhe mbron flokët.

U jep flokëve shkëlqim dhe lehtëson stilimin.
Ideal edhe për flokë të hollë.

Aplikojeni në flokë të lagur (vetëm mbi maja) pas larjes me shampo, lëreni për 2 minuta dhe shpëlajeni.

Angelica Archangelica Seed Extract, Cetearyl Alcohol, Water/Aqua, Ricincoeamidopropyltrimonium Methosulfate, Cetrimonium Chloride, Hydroxethylmonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isodecyl Neopentanoate, Simmondsia Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Decyl Glucoside, Ceteareth-20, Fragrance/Parfum. Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Citric Acid.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.