[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,060.00 L 954.00 L -10%

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë mbi 18 muajsh
Kuti x 2 copë

Spastroje
blu/gri
rozë/portokalli


SKU: AVE0174V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

blu/gri, rozë/portokalli

Përshkrimi

Mundwsoni ajrosjen e lëkurës sw foshnjes, duke zgjedhur biberonin e gënjeshtërt Ultra Air Philips Avent.
Lëkura qëndron e thatë gjatë gjithë kohës dhe në këtë mënyrë nuk irritohet.
Ka formë që pranohet nga 98% e foshnjeve.
Krijuar në disa dizajne dhe ngjyra, si dhe në format që ndriçon gjatë natës.

I pwrbwrw prej materiali silikon.