[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Philips Avent Ultra Air SootherBiberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,030.00 L1,099.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh
Kuti x 2 copë

Spastroje
rozë/portokalli
e verdhë/blu


SKU: AVE0159V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

e verdhë/blu, rozë/portokalli

Përshkrimi

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike.
I përshtatshëm për lëkurën delikate të foshnjes.

Karakteristikat:
– i pajisur me 4 vrima që mundësojnë ajrosjen e lëkurës;
– e le lëkurën të thatë, pra parandalon irritimin e saj;
– me formë të rrumbullakët në cepa që mos irritojë lëkurën.

Biberoni i gënjeshtërt Avent ka formë të ngjashme me formën e gjoksit.
Nuk përmban bisfenole A.
Mund të sterilizohet në mikrovalë.
Mjaftojnë 3 minuta për t’u sterilizuar.