[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,025.00 L1,030.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë mbi 18 muajsh
Kuti x 2 copë

Spastroje
rozë/jeshile
blu/jeshile
rozë/jeshile
gri/blu


SKU: AVE0147V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

blu/jeshile, gri/blu, rozë/jeshile

Përshkrimi

Zgjidhni për fëmijën tuaj një biberon të gënjeshtërt që lejon lëkurën të marrë frymë dhe që mbështet zhvillimin normal të kavitetit oral.
Biberoni i gënjeshtërt Ultra Air 18 m+ wshte i pajisur me disa vrima të mëdha që mundësojnë ajrosjen e lëkurës së foshnjes, duke e mbajtur atë të butë dhe të thatë, si dhe ndihmojnë në daljen e dhëmbëve.

Biberoni i gënjeshtërt Avent ka formë të ngjashme me formën e gjoksit.
Është i lehtë dhe i butë.
Nuk përmban bisfenole A.
Ka formë ortodontike dhe është prej silikoni.