info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Philips Avent Ultra Air Happy Soother Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,035.00 L1,170.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh
Kuti x 2 copë

  • blu/jeshile
  • e verdhë/jeshile
  • rozë
Spastroje
e verdhë/jeshile
e verdhë/jeshile
blu/jeshile
blu/jeshile
rozë
rozë

SKU: AVE0168V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

blu/jeshile, e verdhë/jeshile, rozë

Zgjidhni biberonin e gënjeshtërt më të përshtatshëm për foshnjën tuaj.

Biberoni i gënjeshtërt Philips Avent është i pajisur me disa vrima të mëdha, qe mundësojnë ajrosjen e lëkurës së foshnjeve dhe e mbajnë atë të butë dhe të thatë.
Forma e biberonit të gënjeshtërt është e ngjashme me formën e gjoksit.
Mund të sterilizohet në mikrovalë.
Ndikon pozitivisht në proçesin e daljes së dhëmbëve.

I përbërë prej materiali silikon.
I pranishëm në disa dizajne.