[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Philips Avent Ultra Air Happy Soother Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:918.00 L954.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 m
Kuti x 2 copë

Spastroje
rozë/lejla
blu/jeshile
jeshile/portokalli


SKU: AVE0169V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

blu/jeshile, jeshile/portokalli, rozë/lejla

Përshkrimi

Zgjidhni biberonin e gënjeshtërt më të përshtatshëm për foshnjën tuaj.

Biberoni i gënjeshtërt Philips Avent wshtw i pajisur me disa vrima të mëdha, qe mundësojnë ajrosjen e lëkurës së foshnjeve dhe e mbajnë atë të butë dhe të thatë.
Forma e biberonit të gënjeshtërt është e ngjashme me formën e gjoksit.

I pwrbwrw prej materiali silikon.
I pranishëm në disa dizajne.