info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Philips Avent Ultra Air Animals Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,035.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 m
Kuti x 2 copë

  • jeshile/portokalli
  • rozë/lejla
Spastroje
jeshile/portokalli
jeshile/portokalli
rozë/lejla
rozë/lejla

SKU: AVE0155V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

jeshile/portokalli, rozë/lejla

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike.
I përshtatshëm për lëkurën delikate të foshnjeve.

Karakteristikat:
– i pajisur me 4 vrima që mundësojnë ajrosjen e lëkurës;
– e le lëkurën të thatë, pra parandalon irritimin e saj;
– me formë të rrumbullakët në cepa që mos irritojë lëkurën.

Biberoni i gënjeshtërt Avent ka formë të ngjashme me formën e gjoksit.
Nuk përmban bisfenole A.
Mund të sterilizohet në mikrovalë.
Mjaftojnë 3 minuta për t’u sterilizuar.