[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Philips Avent Ultra Air Animals Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,060.00 L 954.00 L -10%

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh
Kuti x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: AVE0177
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Mundësoni ajrosjen e lëkurës së foshnjes, duke zgjedhur biberonin e gënjeshtërt Ultra Air Philips Avent.
Lëkura qëndron e thatë gjatë gjithë kohës dhe në këtë mënyrë nuk irritohet.
I krijuar me një formë që pranohet nga 98% e foshnjeve.
I disponueshëm në disa dizajne dhe ngjyra të ndryshme.

I përbërë prej materiali silikon.
Pa BPA.