info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Tol Velvet Total Repair Hair Mask

Çmimi:1,660.00 L 1,328.00 L -20%

Maskë ushqyese dhe rigjeneruese për flokë të thatë dhe të dëmtuar.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHAR024
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

Suitable For

Maskë me veti ushqyese dhe riparuese për flokë të thatë dhe të dëmtuar.
Hidraton flokët duke nisur që nga rrënja dhe i mbron ata nga faktorët mjedisorë dëmtues.

E pasur me përbërës natyralë dhe vitamina që stimulojnë rritjen e flokëve duke u dhuruar atyre forcë dhe shkëlqim.

Pa alergjen.
Pa parabene.
Pa silikon.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet maska në të gjithë gjatësinë e flokut, lihet 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.