info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Oily Hair

Çmimi:1,520.00 L 1,064.00 L -30%

Shampo për flokë të yndyrshëm.Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi.
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Hair Type

,

Masa

250 ml

Specific For

Suitable For

Shampo për përdorim të përditshëm, e pasur me saw palmetto, ekstrakte të rrënjës maca nga Andet Peruane dhe biotinë.
Pastron lëkurën e kokës, ushqen flokët nga rrënja dhe aktivizon rritjen e flokëve deri në 93%.

Përfitimet:
– Ekstrakt i rrënjës maca: I pasur me lëndë ushqyese, aktivizon rritjen e flokëve deri në 93% (teste in vitro).
– Saw palmetto: Tonifikon lëkurën e kokës dhe e mban atë të shëndetshme.
– Biotina, urea, provitamin B5: Forcojnë flokët nga rrënja dhe i mbrojnë ato nga këputja.

Pa alergene/parabene.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në skalp të lagur.
Masazhojeni në mënyrë delikate, lereni të veprojë për 2 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, laureth-2, disodium capryloyl glutamate, glycerin, butylene glycol, urea, lepidium meyenii (maca) root extract, cinnamomum cassia (cinnamon) bark extract, zingiber officinale (ginger) root extract, pot root extract, serenoa serrulata (saw palmeto) fruit extract, aesculus hippocastanum (horsechestnut) seed extract, panthenol, biotin, sulfur, peg-30 castor oil, potassium undecylenoyl hydrolyzed soy protein, polyquaternium-7, polyquaternium-22, peg-120 methyl glucose dioleate, sodium lauroyl sarcosinate, disodium laureth sulfosuccinate, tetrasodium dicarboxymethyl glutamate, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, citric acid, perfume.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.