info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Normal Hair

Çmimi:1,470.00 L 1,176.00 L -20%

Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi.
E përshtatshme edhe për flokë të lyer.
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Hair Type

, ,

Masa

250 ml

Specific For

Suitable For

Shampo për përdorim të përditshëm, e pasur me saw palmetto, ekstrakte të rrënjës maca nga Andet Peruane dhe biotinë, për flokë normalë që stimulon rritjen e tyre dhe i mbron nga këputja.
Falë kësaj përbërjeje inovative, aktivizon rritjen e flokëve deri në 93% (teste in vitro) dhe tonifikon lëkurën e kokës dhe e mban atë të shëndetshme.

E përshtatshme edhe për flokë të lyer.
Ideale kundër rënies së flokëve.

Pa alergen/parabene.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në skalp të lagur.
Masazhojeni në mënyrë delikate, lereni të veprojë për 2 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, DISODIUM CAPRYLOYL GLUTAMATE, PANTHENOL, UREA, LAURETH-2, LEPIDIUM MEYENII (MACA) ROOT EXTRACT, SERENOA SERRULATA (SAW PALMETO) FRUIT EXTRACT, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-22, BIOTIN, POTASSIUM UNDECYLENOYL HYDROLYZED SOY PROTEIN, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, TETRASODIUM DICARBOXYMETHYL GLUTAMATE, PEG-120
METHYL GLUCOSE DIOLEATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, PARFUM, CITRIC ACID.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.