info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Relief Massage Oil

Çmimi:1,240.00 L 992.00 L -20%

Vaj masazhues për trupin, i pasur me 10 lloje vajrash bimorë, i cili i siguron trupit relaksim.
100 ml

Stock: S’ka stok

SKU: PHAR049
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Vaj masazhi për trupin, i përshtatshëm për të rritur.
Formulim i veçantë me 10 lloje të ndryshmë vajrash, i cili përthithet menjëherë nga lëkura.

Vaji i arnicas & harpagophytum ofrojnë veprim të butë analgjezik në zonat e lënduara.
Vajrat e selvisë dhe pishës sigurojnë veprim të butë antioksidant dhe tonifikues të lëkurës.
Vajrat esencial të rozmarinës, livandos, limonit & eukaliptit relaksojnë trupin para gjumit, duke lehtësuar muskujt nga dhimbjet.
Vaji i kamelinës, i pasur me acide yndyrore omega-3 dhe omega-6, siguron veprim hidratues.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikoni vajin para/pas stërvitjes ose para gjumit, në lëkurë të thatë dhe të pastër.
Masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.
Lani duart pas çdo përdorimi.
Shmangni kontaktin me sytë.

PARAFFINUM LIQUIDUM, ISOPROPYL ISOSTEARATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, OLUS (VEGETABLE) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, CUPRESSUS SEMPERVIRENS (CYPRESS) LEAF OIL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, HYPERICUM PERFORATUM (ST’JOHNS WORT) FLOWER EXTRACT, EUCALYPTUS GLOBULUS (EUCALYPTUS) LEAF OIL, PINUS SYLVESTRIS (PINE) LEAF OIL, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, LAVANDULA HYBRIDA (LAVENDER) OIL, CAMELINA SATIVA SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) FLOWER OIL, TOCOPHEROL, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT, CITRAL, EUGENOL, CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.