info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Relief Hot Patch

Çmimi:1,250.00 L 1,000.00 L -20%

Ngjitëse një përdorimëshe me veprim analgjezik për qetësimin e menjëhershëm të dhimbjeve, me çlirim të ngadaltë.
5 ngjitëse

Stock: Ka stok

SKU: PHAR043
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

5 ngjitëse

Skin Type

Specific For

Suitable For

Ngjitëse me veprim analgjezik për qetësimin e menjëhershëm të dhimbjeve.

Vetitë anti-inflamatore të harpagophytum (krahasuar me ato të kortizonit) dhe të willow, luftojnë dhimbjet e muskujve dhe nyjeve, pa shkaktuar asnjë efekt anësor.
Ekstrakti i arnica-s, qetëson acarimet, rrit mikroqarkulimin, lufton enjtjet, dhimbjet e muskujve, mavijosjet dhe dhimbjet që lidhen me reumatizmën ose ndrydhjet.
Aplikim i menjëhershëm i ngjitëses së re në të njëjtën zonë të trupit, menjëherë pas heqjes së asaj të përdorur.

Pa ngjyrues dhe konservantë, nuk lë mbetje ose njolla.

Pa substanca medicinale.
Testuar dermatologjikisht.

Hiqni filmin mbrojtës transparent.
Aplikoni ngjitësen në zonën e prekur, duke siguruar që ajo ngjitet mirë.
Prisni 10-15 minuta për të ndjerë efektin e nxehtësisë.
Lëreni ngjitësen për 24 orë dhe nëse është e nevojshme, zëvendësojeni me një të re.