info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Natural Oil

Çmimi:1,130.00 L 904.00 L -20%

Vaj zbutës, hidratues dhe mbrojtës për lëkurën e të vegjëlve tuaj.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHAR014
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Vaj zbutës & ushqyes për lëkurën e ndjeshme të foshnjeve.
Ideal për hidratim të thellë të fytyrës dhe trupit të bebeve.
Mund të përdoret edhe për zbutjen e krustave të qumështit (rrjebullën).

Formuluar me 100% vajra natyralë dhe vitamina.
Vajrat e kardamomit dhe sojës, në kombinim me acidet yndyrore omega-3 dhe omega-6, hidratojnë lëkurën dhe forcojnë barrierën lipidike të saj.
Vitaminat A, C & E ushqejnë dhe zbusin lëkurës e foshnjës suaj.
Vaji i kalendulës, vaji i bisabololit dhe kamomili, qetësojnë lëkurën nga skuqja dhe irritimet, duke e mbrojtur atë nga agresorët e jashtëm.

Pa: ngjyrues, vaj mineral.
Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme.

Pas dushit, aplikojeni në lëkurë të thatë dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.

GLYCINE SOJA OIL, ISOAMYL COCOATE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, OLUS OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARFUM, VITIS VINIFERA SEED OIL, CAMELINA SATIVA SEED OIL, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, OLEA EUROPAEA HUSK OIL, BISABOLOL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE, RETINYL PALMITATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.