info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Hygienic Shower Camelia

Çmimi:1,430.00 L 1,144.00 L -20%

Xhel larës për përdorim të përditshëm, i përshtatshëm për fytyrën, trupin dhe zonën intime.
1 L

Stock: Ka stok

SKU: PHAR047
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Xhel larës pa sapun, i cili pastron butësisht lëkurën pa shkaktuar tharje ose irritime.

Agjentët e butë antimikrobikë neutralizojnë në mënyrë efektive bakteret dhe aromat e pakëndshme, duke ofruar pastërti dhe freski që zgjat.
Në të njëjtën kohë, ekstrakte natyrore dhe pH5.5, rikthejnë ekuilibrin normal të lëkurës, duke e lënë atë të hidratuar dhe të butë.
Me një aromë të këndshme të camellias.

Proteinat e grurit në kombinim me provitaminën B5 ndihmojnë në hidratimin e lëkurës dhe rikthimin e elasticitetit të saj.
Ekstraktet e calendulas, aloe vera dhe allantoina qetësojnë lëkurën nga skuqja dhe irritimet.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni produktin në lëkurë të lagur dhe masazhojeni butësisht.
Më pas shpëlahuni me ujë të bollshëm.