info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Heliodor After Sun Dry Oil

Çmimi:2,500.00 L 1,250.00 L -50%

Vaj hidratues, rigjenerues dhe ruajtës i ngjyrës

100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

,

Heliodor After Sun Dry Oil kombinon vajrat bimorë me vitaminat dhe një peptid që shton melaninën.

Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së ekspozuar ndaj rrezatimit UV dhe parandalon fotoplakjen, duke siguruar hidratim dhe ushqim intensiv të lëkurës.

Pakëson skuqjen dhe përmirëson nxirjen natyrale.

Ka një teksturë të lehtë që përthithet shpejt nga lëkura.

Nuk përmban filtra kimikë.

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme

Nuk përmban silikone, alkool dhe vajra mineralë.

Aplikoni një sasi të konsiderueshme në fytyrë dhe trup të thatë dhe të pastër, pas ekspozimit në diell.
Aplikojeni në të gjithë sipërfaqen e lëkurës, aq herë sa është e nevojshme.

Nuk mbron nga dielli.

Coco-Caprylate, Coco-Caprylate/Caprate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olus Oil, C13-15 Alkane, Parfum, Isopropyl Palmitate, Polycitronellol Acetate, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Daucus Sativa (Carrot) Root Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Juglans Regia (Walnut) Shell Extract, Camelina Sativa Seed Oil, Lecithin, Acetyl Hexapeptide-1, Aqua, Tridecane, Undecane, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.