info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Baby Care Mild Bath

Çmimi:2,320.00 L 1,856.00 L -20%

Xhel shumë i butë për banjë, ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve.
1 L

Stock: Ka stok

SKU: PHAR039
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

1 L

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Xhel pastrues delikat, ideal për banjën e përditshme të bebeve dhe fëmijëve.
Për pastrimin e flokëve dhe trupit.

Pa përmbajtje sapuni, baza shumë e butë pastron pa tharë lëkurën dhe ruan ekuilibrin natyral të saj.
Provitamina B5, vitamina F, acidet yndyrore Omega-3 dhe Omega-6- ofrojnë veprim hidratues duke e lënë lëkurën të butë dhe të pastër.
Ekstraktet e calendulas, aloe vera dhe allantoina, qetësojnë skuqjen dhe irritimin e lëkurës.

Pa sapun
SLS / pa SLES
Pa ngjyrues

Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në flokë dhe trup, duke e masazhuar në mënyrë delikate.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, TEA-LAURYL SULFATE, SODIUM CHLORIDE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, LACTIC ACID, PHENOXYETHANOL, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL CAPRYLATE, PHENYLPROPANOL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, LINOLEIC ACID, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, BISABOLOL, PHOSPHORIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE/ METHYLISOTHIAZOLINONE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.