info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmasept Baby Care Extra Sensitive Bath

Çmimi:1,260.00 L 1,008.00 L -20%

Xhel larës delikat për trupin dhe flokët e fëmijëve.
250 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHAR037
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

250 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Xhel larës, i pasur me agjentë të butë pastrues, ekstrakte të bimëve dhe vitamina që respektojnë barrierën hidrolipidike të lëkurës së foshnjës.

Formula e tij pa sapun, pastron butësisht lëkurën pa shkaktuar tharje të saj.
Vitamina F, e pasur me omega-3 dhe omega-6, në kombinim me provitaminën B5, hidratojnë lëkurën dhe rrisin elasticitetin e saj.
Kalendula, kamomili dhe ekstraktet e aloe vera-s , qetësojnë lëkurën nga skuqja dhe irritimet, ndërsa bisabololi natyral ofron veprim të butë antiseptik.

Pa: sapun, sulfate
Testuar ophtalomologjikisht dhe dermatologjikisht.

Aplikojeni në flokë dhe trup, duke e masazhuar në mënyrë delikate.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA, METHYLPROPANEDIOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERETH-2 COCOATE, SODIUM LAUROYLGLUTAMATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE,GLYCERIN, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, GLYCERYLUNDECYLENATE, POLYQUATERNIUM-22, POLYSORBATE 20, PANTHENOL, CITRIC ACID,CAPRYLHYDROXAMIC ACID, LINOLEIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE,CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BISABOLOL, PEG-120 METHYL GLUCOSEDIOLEATE, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.