[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Pharmaceris S Sun Protect Protective Dry Oil SPF 50+

Çmimi:3,490.00 L 2,443.00 L -30%

Vaj i thatë për trupin me faktor mbrojtës.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Vaj i thatë i cili mbron lëkurën nga rrezatimi i fortë diellor dhe nga agjentët e jashtëm.
I pasur me vitaminë E, me një efekt të fortë antioksidues, vaji forcon barrierën lipidike të lëkurës, ushqen dhe rigjeneron epidermën.
Siguron hidratim intensiv të lëkurës, duke parandaluar tharjen e tepërt.

Rikthen butësinë e lëkurës.

Përfitimet:

– Rekomandohet për lëkurë normale dhe delikate.
– Minimizon rrezikun e djegieve nga dielli dhe krijimin e njollave të cilat shkaktohen nga ekspozimi në diell.
– Nuk ngjit.
– Falë formulës së tij DUO-aktive, mund të aplikohet si në lëkurë të thatë ashtu edhe në të lagur.

Përdorimi

Aplikoni vajin në lëkurë 15 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikoni çdo 2 orë.

Përbërësit

Isopropyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Isododecane, Diethyloamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Triazone, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl / Dimethylcarbonate Copolymer, Tocopheryl Acetate, Bha, Parfum (Fragrance).