info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pharmaceris P Psoritar Intense Multifunctional Cream

Çmimi:2,890.00 L 2,312.00 L -20%

Krem për fytyrën dhe trupin të prekur nga lezione psoriatike.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Krem për fytyrën dhe trupin të prekur nga lezione psoriatike.
Mund të përdoret si trajtim i pavarur ose plotësues.
Formula lehtëson kruajtjen, djegien dhe skuqjen e vazhdueshme të lëkurës.

Mbështet plotësisht rigjenerimin e lëkurës së prekur nga psoriasis dhe ka një efekt qetësues dhe mbrojtës.
Duke rregulluar procesin e deskuamimit, i rikthen epidermës funksionin e saj mbrojtës.
Qetëson lëkurën dhe përmirëson gjendjen dhe pamjen e përgjithshme të saj.

TOLERANCË DHE EFEKASITET I LARTË.
TESTUAR KLINIKISHT DHE DERMATOLOGJIKISHT.

Aplikojeni kremin të paktën një herë në ditë, në zonat e prekura nga lezionet psoriatike.
Masazhojeni butësisht derisa të përthithet.
Rekomandohet aplikimi i një shtrese më të trashë para gjumit.
Pas aplikimit të kremit, shmangni ekspozimin e drejtpërdrejtë ndaj rrezeve të diellit.

Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Canola (Canola) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Dimethicone, Juniperus Communis Fruit Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, PEG-75 Stearate, Hydroxyacetophenone, Ceteth-20, Steareth-20, Allantoin, Xanthan Gum, Salicylic Acid, Carbomer, Ictasol, Sodium Carbonate, Dextrin, Polydextrose, Ethylhexylglycerin, Amylopectin, Niacinamide, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Phenoxyethanol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.