info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Orzax Ocean Selenyum 200 mcg

Çmimi:1,950.00 L

Selen, një element me shumë përfitime për organizmin
Kuti x 60 tableta

Stock: Ka stok

SKU: 4498468
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

60 tableta

Suitable For

Suplement ushqimor që përmban selen në formën e selenometioninës, forma aktive, më e përthithshme se format e tjera të selenit.
Ndër funksionet dhe përfitimet që i sjell seleni organizmit përmendim:
– funksionin normal të tiroides;
– funksionin normal të sistemit imunitar;
– flokë dhe thonj të shëndetshëm.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, pas vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Active ingredient
Selenium (200 mcg/tb)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.