info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Oral-B Precision Clean Replacement Brush Head

Çmimi:990.00 L

Koka zëvëndësuese për furçat elektrike Oral-B
Kuti x 2 koka zëvëndësuese

Stock: S’ka stok

SKU: 4498642
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

2 koka zëvëndësuese

Suitable For

Kokat zëvëndësuese Oral-B Precision and Clean mundësojnë një pastrim 400% më të lartë të gingivave dhe të dhëmbëve.
Forma e kokës së furçës elektrike, numri i fijeve dhe materiali i tyre është dizenjuar nga profesionistë dentarë.
Kjo me qëllim që të arrihet një pastrim i plotë dhe një higjienë orale korrekte.

E përshtatshme për t’u përdorur me të gjitha furçat elektrike Oral-B me përjashtim të iO dhe Sonic.
E pajisur me një indikator që tregon se kur duhet të ndërrohet koka e furçës.
Zakonisht, stomatologët rekomandojnë që të ndërrohet një herë në 3 muaj.