info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

ONAGRINE Gommage Douceur Visage & Décolleté

Çmimi:2,000.00 L 1,600.00 L -20%

Krem eksfoljues për fytyrën, qafën & dekoltenë
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

, ,

Një krem ​​i pasur dhe i butë me efekt ekfoljues dhe rafinues.
Eksfoljon ndërkohë që hidraton lëkurën, duke eituar kështu tharje e saj/
Lëkura është e pastër, e butë dhe e shkëlqyeshme.

Formuluar më përbërës të çmuar aktivë:
Ekstrakt natyral i bambusë, dëllinjës, boronicës, Anise Star dhe kajsisë
Aguliçe
Shegë

Aplikojeni një ose dy herë në javë me majë të gishtave në lëkurë të pastër dhe të lagur, duke përdorur lëvizje të vogla rrethore. Përqendrohuni në zonën T të fytyrës, pastaj shpëlajeni me ujë të pastër.

Këshilla jonë: Për një pastrim të shpejtë hidratues, masazhoni butësisht dhe lini të qëndrojë për disa minuta. Cilësia e saj kremoze zbut lëkurën.

AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ISONONYL ISONONANOATE, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, IMPERATA CYLINDRICA ROOT EXTRACT, BAMBUSA ARUNDINACEA STEM EXTRACT, JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD POWDER, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) SEED POWDER, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) SEED POWDER, ILLICIUM VERUM (ANISE) FRUIT EXTRACT, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, CARBOMER, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, CETEARETH-20, TOCOPHERYL ACETATE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, ACRYLATES C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE.
S

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.