info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

ONAGRINE Extreme Perfection Light CC Cream

Çmimi:3,500.00 L 2,800.00 L -20%

Krem anti-age, hidratues, korrigjues i rrudhave. Me ngjyrë të lehtë.
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: ONA02
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Në një hap të thjeshtë, ky krem ndërthur të gjitha hapat kryesorë të rutinës suaj të bukurisë: hidratim, korrigjim i rrudhave dhe skuqjes, përmirësim i pamjes.
I pasur me një ngjyrë të lëhtë, për mbulimin e imperfeksioneve, ideal për lëkurë të çelur.

• Korrigjon
• Ndriçon
• Hidraton
• Anti-age

Formuluar me përëbërës të çmuar aktivë:
• Lotus i bardhë
• Ceramide
• Ekstrakte të arganit dhe susamit
• Pigmente natyrale
• Mikro-sfungjer

Kombinimi i pigmenteve natyrale, ekstrakteve të arganit dhe susamit, lotusit të bardhë dhe përbërës të tjerë aktivë kundër plakjes e bëjnë CC Crème Extrême Perfection një produkt thelbësor për lëkurën që, në një hap të thjeshtë, do të zbukurojë lëkurën tuaj, duke i dhënë nje pamje natyrale dhe rrezatuese gjatë ditës.
Tekstura e lehtë e kombinuar me një aromë delikate dhuron një ndjesi të këndshme gjatë përdorimit dhe një lëkurë të përsosur.

Aplikojeni në mëngjes në lëkurën e pastruar dhe të thatë duke e përhapur lehtë . Përhapni kremin me majat e gishtave

Këshillë : Për një pamje edhe më natyrale të make-up, përzieni një pikë të CC Crème në kremin tuaj të ditës.

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PROPANEDIOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE, CI 77492 (IRON OXIDES), MAGNESIUM SULFATE, DIMETHICONE, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE, BISABOLOL, CI 77491 (IRON OXIDES), POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CI 77499 (IRON OXIDES), ALUMINUM HYDROXIDE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, GLYCERIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DIMETHICONOL, XANTHAN GUM, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, FARNESOL, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, CHOLESTEROL, BETA SITOSTEROL, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROL, NELUMBO NUCIFERA FLOWER WATER, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TRIISOPROPANOLAMINE, CERAMIDE EOP

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.