info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

ONAGRINE Extreme Jeunesse Serum-Crème

Çmimi:5,000.00 L 4,000.00 L -20%

Trajtim anti-age për rrudhat e para që kombinon fuqinë e një serumi me butësinë e një kremi
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: ONA05
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

30 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Ky produkt i kujdesit për lëkurën 2-në-1 qetëson rrudhat e hershme, për të rikthyer shkëlqimin e lëkurës dhe relaksimin e tipareve në një hap të thjeshtë.
• Lëmon rrudhat
• Ndriçon fytyrën

Ky serum-krem ​​ndihmon në riparimin e epidermës, rinovon metabolizmin e qelizave, qetëson rrudhat dhe përmirëson shkëlqimin e lëkurës.
Ditë pas dite, ky krem ​​i mëndafshtë e lë lëkurën tuaj të duket më e butë dhe më e ndritshme.

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë pas pastrimit.

AQUA (WATER), HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, C12-13 ALKYL LACTATE, HYDROLYZED MYRTUS COMMUNIS LEAF EXTRACT, HYDROLYZED LEPIDIUM MEYENII ROOT, EVENING PRIMROSE OIL / PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS, HYDROXYETHYL ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SQUALANE, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM, POLYSORBATE 60, DISODIUM EDTA, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, SORBIC ACID, LIMONENE, GERANIOL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.