info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

ONAGRINE Extreme Jeunesse Contour des Yeux

Çmimi:3,400.00 L 2,720.00 L -20%

Krem anti-rrudhë për zonën e syve
15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Një formulim i kujdesit për lëkurën e ndjeshme të zonës rreth syve që kombinon freskinë e një xheli me përbërësit aktivë të përqendruar të një kremi, për të zbutur vijat e holla dhe për të zvogëluar dukshëm rrathët e errët dhe qeset poshtë syve.

Vepron:
• Në minimizimin e rrudhave
• Kundër rrathëve të errët në zonën rreth syve
• Kundër qeseve poshtë syve.

Një sinergji e përsosur midis shkencës dhe natyrës, ky koncentrat bimësh është një produkt gjithëpërfshirës i kujdesit të lëkurës që përmban vaj aguliçeje, acid hialuronik dhe përbërës të tjerë aktivë bimorë.
Zona rreth syve është më e qetë, më e ushqyer dhe më rrezatuese.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje për të pastruar, lëkurën e thatë. Merrni ekuivalentin e një kokërr orizi dhe lehtësisht në rrathët e errët të të dy syve. Masazhojeni në konturin e syrit duke përdorur lëvizje të vogla rrethore.

Këshilla jonë: Për të eleminuar rrudhat dhe rreth syve, aplikoni një shtresë të trashë në zonat e prekura dhe lini të qëndrojë gjatë natës për tu përthithur.

AQUA (WATER), GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL ETHER, COCOGLYCERIDES, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER, CYATHEA CUMINGII LEAF EXTRACT, HYDROLYZED MYRTUS COMMUNIS LEAF EXTRACT, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, ACRYLATES C10-30 ALKYL ACRYLATES CROSSPOLYMER, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, SODIUM HYDROXIDE, TETRASODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE, ESCULIN, POLYSORBATE 20, XANTHAN GUM, GLYCERYL CAPRYLATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CINNAMIC ACID, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVULINATE, LIMONENE, GERANIOL, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.