info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

ONAGRINE Creme Fondante Mains et Ongles

Çmimi:700.00 L 560.00 L -20%

Krem ushqyes për duart dhe thonjtë
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

,

Falë teskturës së pasur dhe përbërsve bimorë, ky krem ushqen, riparon dhe qetëson duart e thata dhe të dëmtuara pa lënë një shtresë të yndyrshme.

• Ushqyes
• Riparues
• Antioksidues

Përbërës aktivë të çmuar:

• Aguliçe
• Vaj i bajames së ëmbël
• Gjalpë Shea
• Vitaminë E

Ditë pas dite, thonjtë forcohen dhe duart janë më të buta, më të ushqyera dhe me një aromë të këndshme delikate.

Aplikojeni në duar sa herë të jetë e nevojshme.
Këshillë: Të ushqehen duart e thata deri në shumë të thata.

Aqua (Water), Cocoglycerides, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Nut Extract, Neopentyl Glycol, Diheptanoate, Glycerin, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Dulcis Oil, C10-18 Triglycerides, Cetyl Palmitate, Urea, Glyceryl Stearate, Parfum (Fragrance), Peg-100 Stearate, Cera Alba (Beeswax), Dimethicone, Potassium Cetyl Phosphate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Caprylyl Glycol, Microcrystalline Cellulose, C13-14 Isoparaffin, Ethylhexylglycerin, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Laureth-7, Oenothera Biennis Leaf Cell Extract, Tetrasodium Edta, Sodium Hydroxide, CI 19140 (Yellow 5), CI 17200 (Red 33), Tocopherol, CI 42090 (Blue 1), Benzyl Alcohol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.