info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

ONAGRINE Activ Detox Vitamin Fluid

Çmimi:5,500.00 L 4,400.00 L -20%

Fluid anti-age për çdo lloj lëkure me veprim kundër rrudhave, ndotjes dhe lodhjes
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Një trajtim i përditshëm që stimulon energjinë e lëkurës, largon shenjat e lodhjes, zbulon shkëlqimin dhe parandalon shenjat e para të plakjes në një hap të vetëm.

• Kundër ndotjes -detox
• Anti-lodhje
• Anti-rrudhë

Përbërës aktivë të çmuar:

• vitaminë C
• lule pjeshke
• qitro rozë
• mikroalga të kuqe
• aguliçe
• acerola

Ky trajtim natyral është aleati juaj ideal për të mbrojtur lëkurën nga stresi mjedisor. I pasur me ekstrakte bimore ristrukturon, mbron lëkurën dhe ushtron një veprim antioksidues.

Pasuruar me një përbërës aktiv detar ekskluziv, mikroalgat e kuqe nga Oqeani Indian dhe me ekstrakt acerola nga zona Bahia e Brazilit, e pasur me vitaminë C, ky fluid stimulon energjinë e lëkurës, pakëson shenjat e lodhjes dhe parandalon shenjat e para të plakjes në një hap të vetëm.

Lëkura ringjallet menjëherë nga brenda dhe shkëlqimi i saj origjinal rikthehet.

Apliko në mëngjes dhe darkë në fytyrë dhe qafë të pastruar paraprakisht.

AQUA (WATER), PROPANEDIOL DICAPRYLATE, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, PENTYLENE GLYCOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, PARFUM (FRAGRANCE), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, CETYL ALCOHOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM PRUNUS PERSICA (PEACH) FLOWER EXTRACT, MALPIGHIA GLABRA (ACEROLA) FRUIT JUICE, TOCOPHEROL, MALTODEXTRIN, SODIUM PHYTATE, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) EXTRACT, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYDROXIDE, ALCOHOL, PHENETHYL ALCOHOL, ALPHA ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SODIUM CARRAGEENAN, CITRONELLOL, JANIA RUBENS EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.