info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Very Rose Huile Délicate Démaquillante

Çmimi:2,600.00 L 2,080.00 L -20%

Vaj demakijues me shpëlarje
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE077
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Ky vaj ultra efektiv për heqjen e makijazhit largon edhe makijazhin më rezistent ose të papërshkueshëm nga uji, ndërsa mbron lëkurën nga tharja dhe respekton ekuilibrin e saj.

Tekstura e butë, e pasuruar me vajin e bajames së ëmbël dhe esktrakt nga vaji i trëndafilit shndërrohet në qumësht gjatë kontaktit me ujin. Nuk lë asnjë film yndyror në lëkurë, rikthen butësinë, përsosmërinë dhe rehatinë e lëkurës. Respekton florën e lëkurës.

Për të gjithë llojet e makijazhit, edhe atë më rezistent. Përmban 82% përbërës me origjinë natyrale.
Pa përbërës me origjinë shtazore.

Hidhen 3 pika dhe ngrohen në pëllëmbën e dorës. Masazhohet në lëkurë të thatë me sytë mbylllur. Shtohet pak ujë për ta shkumuar. Shpeëlahet me ujë të bollshëm.
I përshtatshëm edhe për përdoruesit e lenteve.

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ISOCETYL STEAROYL STEARATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, TOCOPHEROL, ROSA CENTIFOLIA FLOWER EXTRACT [N4101/A]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.