info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Very Rose Gel Masque Nettoyant Ultra Frais

Çmimi:3,350.00 L 2,680.00 L -20%

Maskë pastruese për të gjitha llojet e lëkurave
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE098
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Maskë pastruese në trajtë xheli me një aromë delikate të trëndafilit që pastron thellësisht lëkurën dhe largon të gjitha papastërtitë.
Struktura ultra-sensoriale e xhelit siguron veprim efektiv kundër ndotjes, si dhe një ndjesi të menjëhershme freskie.

Produkti përmban:
– Ujë nga lulet e trëndafili, i cili njihet për vetitë e tij qetësuese dhe zbutëse në të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme.
– Kompleks 100% me origjinë bimore që respekton pH e lëkurës, i përbërë nga sheqerna hidratues, të cilët hidratojnë dhe forcojnë lëkurën dhe barrierën mbrojtëse.
– Agjentë pastrues me origjinë natyrale (që rrjedhin nga kokosi, misri, etj.), për të hequr në mënyrë efektive papastërtitë (sebumin e tepërt,
gjurmët e make-up, etj) madje dhe grimcat e ndotjes.

Formulë e testuar dermatologjikisht.
96% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

Një pastrues inovativ dhe tepër i këndshëm për t’u përdorur edhe në dush!
Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të lagur, duke shmangur zonën e syve.
Lëreni të veprojë për 1 minutë dhe më pas masazhoni duke përdorur lëvizje rrethore për të hequr papastërtitë e mbetura.
Më pas shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.
Në rast kontakti me sytë, shpëlajini menjëherë.

AQUA/WATER, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM/FRAGRANCE, SUCROSE COCOATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM GLUCONATE, SODIUM HYDROXIDE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, CITRIC ACID [N4104/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.