info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Super Serum [10] -The universal anti-aging concentrate

Çmimi:8,900.00 L 7,120.00 L -20%

Serum i përqendruar me acid hialuronik, korrigjues i rrudhave & njollave të errëta

30 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE102
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

,

Super koncentrati anti-age për çdo lloj lëkure.

Një bashkim i ekspertizës së laboratorëve NUXE në vajrat botanikë me përkujdesjen kundër plakjes së lëkurës.

Ky serum me acid hialuronik me origjinë natyrore është i mbushur me mijëra mikro-sfera të vajrave bimorë të fraksionuar.

Stimulon mekanizmat rinorë të lëkurës, për një efekt të jashtëzakonshëm kundër plakjes.

 

Që në aplikimet e para, lëkura duket e transformuar: e lëmuar, e rimbushur dhe me shkëlqim.

Brenda disa javësh përdorim shfaqet efektiviteti i provuar anti-plakje (*)·

  • rrudhat dhe vijat e imta janë zbehur, 84% e grave e ndjejnë lëkurën e tyre më të butë;
  • 71% mendojnë se lëkura e tyre është më e tërhequr;
  • Njollat ​​e errëta duken të korrigjuara; 81% e grave e ndiejnë fytyrën e tyre më uniforme.

Teksturë e mëndafshtë dhe e freskët.

Formulë vegane pa përbërës ose derivate me origjinë shtazore.
95% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

 

(*) Testuar në 31 gra -% e kënaqësisë pas 28 ditësh përdorimi.

Aplikoni serumin universal në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, para rutinës tuaj ditore të kujdesit për lëkurën.

Vendosni gjysmë pipete serumi në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Më pas mund të aplikoni kremin tuaj të ditës ose natës.

 

 

AQUA/WATER, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BETAINE, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, CASTOR* OIL/IPDI COPOLYMER, LEONTOPODIUM ALPINUM CALLUS CULTURE EXTRACT, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM/FRAGRANCE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, HYALURONIC ACID, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM HYALURONATE, PASSIFLORA INCARNATA EXTRACT, ALCALIGENES POLYSACCHARIDES, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, DEHYDROACETIC ACID [N4601/A]. * Dérivé d’huile de ricin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.