info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 10 Face and Body

Çmimi:3,500.00 L 2,450.00 L -30%

Vaj nxirës me mbrojtje të ulët për fytyrë dhe trup
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Spf

Suitable For

, ,

Specific For

,

Vaj lehtësisht i përthithshëm, i cili ofron mbrojtje qelizore anti-moshë dhe siguron një nxirje të shkëlqyer.

Mbrojtje e ulët nga rrezatimi diellor (SPF 10).

Një aromë mahnitëse me lule të portokallit, lule Tiare dhe vanilje.

Rezistent ndaj ujit. Jo komedogjenik.

Para ekspozimit, aplikoni vajiin NUXE Sun spf 10 për fytyrën dhe trupin.

Aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose larjes me peshqir.

*Kujdes: Nëse aplikoni më pak sasi produkti nga sa është e nevojshme, niveli i mbrojtjes diellore do të reduktohet ndjeshëm.

AQUA/WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIBUTYL ADIPATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, GLYCERIN, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, POLYMETHYL METHACRYLATE, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCOL PALMITATE, DIMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BENZYL ALCOHOL, COCO-GLUCOSIDE, C20-22 ALCOHOLS, CAPRYLOYL GLYCINE, TOCOPHEROL, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, TALC, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM GLUCONATE, SODIUM LAURETH SULFATE, DIMETHICONOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, DEHYDROACETIC ACID, AMINOMETHYL PROPANOL, LAUROYL LYSINE, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, INOSITOL, ETHYL FERULATE, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN [N2607/B]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.