info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Sun Eau Delicieuse Parfumante

Çmimi:4,700.00 L 3,290.00 L -30%

Ujë i parfumuar për trupin
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE115
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Uji i parfumuar NUXE është ideal për t’i dhuruar aromë vere ditëve tuaja.
Notat e ëmbla të portokallit, luleve të tiarës dhe arrës së kokosit do t’ju shoqërojnë në çdo spërkatje.

Spruconi ujin e parfumuar në trup, sipas dëshirës.

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, GLYCERIN, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, CITRAL, COUMARIN [N2612/C]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.