info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Crème Mains et Ongles

Çmimi:1,350.00 L 1,080.00 L -20%

Krem ushqyes dhe riparues për duart dhe thonjtë

  • 100 ml
  • 50 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

100 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Krem për duart me mjaltë dhe vajra vegjetalë.
Zbut dhe ushqen duart që në përdorimin e parë. Tekstura kremoze e cila nuk ngjit, përthithet tërësisht, duke lënë pas një aromë të mrekullueshme.

Duart bëhen gjithmonë e më të buta, ditë pas dite, të mbrojtura nga agresorët e jashtëm(era, i ftohti etj) dhe të riparuara.

Formula:
– Mjaltë: ushqen dhe kujdeset për duart e thata;
– Vajra të çmuar vegjetalë (avokado, bajame e ëmbël, argan), ushqejnë dhe parandalojnë tharjen;
– Gjalpë shea: zbutës, eleminon ndjesinë e tërheqjes së lëkurës nga tharja;
– Vitaminë E: parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës.

90% përbërës me origjinë natyrale.

Përdoreni disa herë në ditë, sipas nevojës së duarve tuaja . Tregoni vëmendje në aplikim tek zona rreth thonjve.

AQUA / WATER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, DIMETHICONE, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE / DICAPRATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL / HOLYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE / DICAPRATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL / HIDOLAHOLA ALMOND) OIL / HIDOLAHOLA, ALACHOLA, ALACHOLA, ALACHOLA, ALMOND, OIL / HIDOLWAHOLA, ALACHOLA, ALMOND, OIL / HIDOLWAHOLA, ALACHOLA, ALACHOLA, ALMOND / DICAPRATE , PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, TOCOPHEROL, PARFUM / FRAGRANCE, COCO-GLUCOSIDE, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, TOCOPHERYL ACETATE, COCO-GLUCOSIDE, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, TOCOPHERYL ACETATE, SOEROSERACHYLUCANLYBRYLOMLYBRYBRYLYBRYBRYLYBRYBYL ACETATE, SOEROSERACHYBRYLOMLYBRYBLYBRYBLYBRYBRYBLYBRYBLYBRYBLYBLYBELYBRYBLYBRYBLYBRYBLYBEYBEYLOMYBEYL ACETATE, SOEROSERACHYBEYLUCANLYBLYBLYBRYBLYBE GLYCOL, ALLANTOIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, 1,2-HEXANEDIOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, VARIENT1 / GRAX CERUM / GRAX HORDE / GRAPGINALIS FLOWER EXTRACT1 / GRAP1 / GRAX1 / GRAX1

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.