info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Baume Levres Ultra Nourrisant et Reparateur

Çmimi:1,800.00 L 1,440.00 L -20%

Balsam ushqyes me mjaltë dhe portokall për buzët e thata dhe të dëmtuara
15 g

Stock: Ka stok

SKU: NUXE023
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

15 g

Suitable For

, ,

Specific For

Balsam riparues dhe ultra hidratues me mjaltë, propolis dhe vajra bimorë.

Përhapet lehtësisht dhe nuk ngjit. Që nga përdorimi i parë, buzët janë të ushqyera dhe ndjesia e thatësisë largohet tërësisht.

90 % me përbërës natyriorë.

Përdorni disa herë në ditë balsamin ushqyes tek buzët dhe konturet e tyre, sipas nevojës.

CERA ALBA/BEESWAX, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, OLUS OIL/VEGETABLE OIL, LECITHIN, BEHENOXY DIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MEL/HONEY, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, ALLANTOIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PROPOLIS EXTRACT, CITRIC ACID, LIMONENE, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL [N3103/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.