info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Reve De Miel baume-huile corps fondant au miel

Çmimi:3,200.00 L 2,560.00 L -20%

Balsam vajor ushqyes dhe riparues për trupin
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE095
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Ky balsam vajor me mjaltë dhe vajra të çmuar vegjetalë ushqen intensivisht lëkurën, e zbut dhe riparon duke eleminuar ndjesinë e irritimit.
Balsami gjatë masazhimit kthehet në një vaj delikat që mbështjell dhe mbron lëkurën, pa lënë pas ndjesinë e ngjitjes.
Ditë pas dite, lëkura zbutet dhe fiton elasticitetin e munguar.

Përbërësit aktivë me origjinë natyrore: Mjaltë, vajra të çmuar bimorë (Argan, Borago etj).
93 % e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Aplikoni një sasi balsami në të gjithë trupin derisa tekstura të kthehet në vaj.
Tregoni vëmendje të veçantë në zonat e thata të trupit.

AQUA/WATER, DICAPRYLYL ETHER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, BEHENETH-25, BEHENYL ALCOHOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, MEL/HONEY, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHEROL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, BETA-CAROTENE, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT [N3105/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.